Tajemná hra, v níž netušíte, které dveře jsou ty poslední
Uniknete z domu včas?

Dávno zapomenutý příběh

Roku 1914 čekal důlní město Minetown všední pracovní den. Toho rána se vydaly skupiny horníků na každodenní směnu do místního dolu. Nikdo z nich však netušil, že hluboko pod zemským povrchem objeví něco, co změní jejich životy navždy.

Po 100 letech znovu ožívá

Vaše touha po dobrodružství vám nedá spát, a tak se vydáváte s partou přátel oživit dávnou legendu. Povídá se, že Minetown je celých sto let ponořené do tmy a jediná cesta, jak se do města dostat, je skrze starý důl. Tajemný labyrint vás přivádí do městské stoky, ve které objevujete dveře vedoucí do domu jednoho z havířů. Baterie ve svítilnách ukazuje výdrž posledních 101 minut. Jediná cesta na povrch je skrze dům plný nástrah.

O hře

Odhalte tajemný příběh

Na své si přijdou příznivci hororových příběhů, temných dobrodružství i milovníci hádanek a hlavolamů ve věku od 15 let. Mladiství mají vstup povolený pouze v doprovodu osoby starší 18 let.

Postavte svůj tým

Hra je určena pro dva až pět hráčů a je založena na týmové spolupráci. Sami z nebezpečí důlního domu nemáte šanci uniknout, proto si svůj tým pečlivě vyberte.

Vychutnejte si jedinečnou atmosféru

Hra probíhá v tíživé atmosféře starého domu, který byl svědkem nevýslovných hrůz. V celém domě je tma a osvětlení tak zajišťují jen baterky, kterými jste vybaveni.

Využijte vše, co máte k dispozici

Před vstupem do domu dostanete do týmu 3 baterky, vysílačku pro případnou nápovědu a v zimních měsících vestu. Ta vás v chladu stoletého domu zahřeje na těle a podpoří vašeho týmového ducha.

Varování

Před začátkem hry obdržíte formulář o tom, že jste obeznámeni s veškerými herními podmínkami a do domu vstupujete na vlastní nebezpečí.
Pokud máte kardiovaskulární onemocnění, trpíte úzkostí nebo klaustrofobií, raději vám hru nedoporučujeme. Hru také nedoporučujeme těhotným ženám.

Proč my?

Neopakovatelná atmosféra

Každá místnost je jedinečná ozvučením, má protihlukové stěny, svůj vlastní charakter, který vás do tajemného příběhu vtáhne a pomůže vám rozplést záhadu starého domu. Hra probíhá ve tmě pouze s baterkou.

Tajemný dům celý k prozkoumání

Jsme jediná úniková hra v České republice, pro kterou je připravený kompletně celý dům. Nikdy nevíte, které dveře jsou ty poslední.

Každý detail rozhoduje

Všechny rekvizity ve hře jsou vytvořeny na míru. V kombinaci s ozvučením a ponurým prostředím na vás čeká velmi autentický zážitek. Místnosti jsou kompletně monitorovány a časový odpočet máte stále na očích. Na hře jsme si dali záležet, nečekejte bezhlavé odemykání a opisování kódů.

Zážitky hrdinů

RezervaceZamluvte si hru hned teď v rezervačním systému Reservanto.
Hru můžete také darovat ve formě poukazu.

Nejsme plátci DPH. Platba je možná pouze v hotovosti. V případě zakoupení dárkového poukazu poté převodem na účet č. 1416271183/0800, případně v hotovosti na pobočce, kde si dárkový poukaz můžete vyzvednout.

Dárkový poukaz Nechte své přátele objevit tajemství starého domu - darujte jim zážitek, na který nezapomenou.
Po odeslání formuláře vám zašleme dárkový poukaz a všechny potřebné informace.
Poukaz platí 3 měsíce, zaplatit ho můžete bankovním převodem nebo na fakturu.

Často kladené otázky


Pojedete-li autem, máme pro vás parkovací místo přímo před domem. V případě více vozidel doporučujeme vyjet s předstihem a zaparkovat auto u hřiště asi 300m od domu.


Rádi vám kolo uschováme ve dvoře.


Pokud jedete MHD, jeďte autobusem č. 52 a vystupte na zastávce Žebětín, škola.

Doporučujeme, abyste k nám přijeli minimálně 10 minut před zahájením hry, řekneme vám všechny důležité informace. Nic s sebou nepotřebujete. Přijďte v tom, v čem se cítíte pohodlně. Všechny pomůcky potřebné ke hře obdržíte u nás. Důležitý je důvtip a týmová spolupráce. Nemusíte být na nic specializovaní, hádanky jsou určeny pro všechny.

Jako nápovědu můžete použít vysílačku, do které odvysíláte váš dotaz. Budete ji mít k dispozici v průběhu celé hry.

Na vyřešení všech úkolů máte 101 minut. Záleží na vaší šikovnosti a rychlosti.

Hra není fyzicky náročná. Prostory bohužel nejsou přizpůsobeny pro vozíčkáře.

Po-Ne 8.00-20.00 (poslední hra začíná ve 20.00) a ostatní časy dle domluvy.

Kontaktujte nás

Kde se hra odehrává?

Kohoutovická 43
641 00 Brno - Žebětín

Fakturační údaje

Radek Babáš
Kuršova 991/22
635 00 Brno

IČ: 05961211
Nejsem plátce DPH

zobrazit mapu